ELUENERGIA TÕSTMINE JA HELIHARGID

 

Neuroakustilist punktmassaaži tehakse vibratsiooni (mitte heli) tekitavate heliharkidega. Akupunktuuripunktide ja energiakeskuste stimuleerimine peenenergeetiliste sagedustega tasakaalustab närvisüsteemi, tõstab uitnärvi toonust ja juhatab keha isetervenemise teele. Tegemist on unikaalse teenusega, mida mujalt ei leia! 

Seanss sisaldab:

Rahustav massaaž seljale

Punktide mõjutamine kehal vibreerivate heliharkidega

Mõnus lõdvestus heliteraapia instrumentidega

TÄIELIK RESTART SINU KEHALE!

Teraapia tasakaalustab autonoomset närvisüsteemi ja tõstab uitnärvi toonust; paneb lümfi liikuma, parandab ainevahetust. Avanevad energiakanalid ja keha vabaneb pingetest. Tekib tasakaal ja homöostaas, mis käivitab keha taastumis- ja isetervenemisvõime. Tõuseb sagedus kogu kehas, parandades oluliselt meeleolu. 

Abi saab järgmiste probleemide puhul:

  • EMOTSIONAALSED TASAKAALUTUSED

Meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

  • VÄSIMUS JA JÕUETUS

Energiapuudus, krooniline väsimus ja jõuetus, läbipõlemine. 

  • KROONILISED SEISUNDID

Peavalud, migreen, vererõhu kõikumine, südamerütmihäired, liigese-ja lihasvalud, selja- ja kaelapinged, hormonaalsed häired jm kroonilised seisundid. 

  • KAALUPROBLEEMID

Ainevahetusprobleemid, stressist ja toidutalumatusest tekkinud kaalutõus. Protseduur sobib hästi puhastuskuuri toetuseks, aidates välja viia ainevahetuse jääkprodukte. 

RIIETUS

OLULINE! Palun võta seansi jaoks kaasa pika varrukaga õhem särk, retuusid ja sokid. Kindlasti tuleks riietuses vältida ebamugavaid detaile ja paksude õmblustega riideid (nt teksad). 

HIND

65 EUR / 75 min

SUPERPAKETT

6 seanssi + 2 HRV testi TASUTA! = 350 eur (väärtus 510 eur)

Pakkumine kehtib korraga tasudes.

HRV TEST - mis see on?

Juhul kui valid 6 seansi pakkumise, kuulub hinna sisse südamerütmi varieeruvuse (HRV) test. Selle elektroonse diagnostika abil teeme kindlaks, milline on energiaringluse tase meridiaanides ja energiakeskustes ning milline on autonoomse närvisüsteemi tasakaal. Vastavalt sellele kujuneb seansi ülesehitus, sest võtame sihikule just need kehapiirkonnad, mis on tasakaalust väljas. Loe lähemalt SIIT

 

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

Oled väga oodatud!

Reet

 

TEENUSEST LÄHEMALT

Neuromoduleeriv massaaž

Seanss algab kerge neuromoduleeriva seljamassaažiga. Pikad siluvad liigutused muudavad närvisüsteemi aktiivsust - koged erinevaid aistinguid, mis kutsuvad närvisüsteemis esile pidurduse ja taaskäivitumise. Massaaž mõjub kogu kehale, kuna seljaosa lülisambast väljub valdav osa keha innerveerivatest närvidest. Rahustav signaal jõuab otse aju emotsionaalkeskusesse. Selline massaaž imiteerib puudutusi, mille järele meil on vajadus juba beebina, et kogeda hoolitsust ja turvatunnet. Seda võimendab minu käte bioenergia ja kosmoenergeetilise sageduse kasutamine. Neuroakustilise teraapia raames teeme seda massaaži läbi riiete. 

Vibroakustilised helihargid

Vibroakustilised helihargid tekitavad kehas õrnad helilained, mis suunab rakud häälestuma oma unikaalsele võnkele. Mõjutades akupunktuuripunkte, refleksoloogiapunkte, aurikulaarseid punkte ja energiakeskuseid, liigub vibratsioon läbi keha, jõudes tervendust vajavate organite, näärmete, luude ja kudedeni. Tervendav sagedus käivitab kehas isetervenemise. 

Uitnärvi toonuse tõstmine

Uitnärv (vagus närv) mõjutab kõiki automaatseid reflekse kehas nagu hingamine, südamerütm, higistamine jne. Uitnärv mõjutab sisemist tasakaalu ja stressitaset ning on sidekanaliks aju ja suurema osa elundite vahel. Näiteks varustab ta närvierutustega muu hulgas kõrvalesta, kilpnääret, neelu, kõri, südant, bronhe, kopse, söögitoru, magu, maksa, neerusid, soolestikku, kõhunääret, põrna, kusepõit ja suguelundeid.

Uitnärvi toonust tõstes saame aidata inimese välja seisundist, kus keha reageerib pidevalt keskkonnast,  epigeneetilisest pärandist või keha enda keskkonnast saadud impulssidele, mis tekitavad pingeid ja ärevust. See puudutab eriti empaatilisi inimesi, kes kipuvad endasse võtma ka teiste inimeste muresid. 

Vereringluse toetamine kehas

Normaalse vereringluse toetamiseks toodab keha lämmastikoksiidi. See on vajalik, et hapnik ja toitained jõuaksid efektiivselt rakkudesse. Loomulik lämmastikoksiidi tase hakkab aga kehas juba peale 30. eluaastat langema. Toidulisandite manustamise asemel on tunduvalt tõhusam toetada organismi neuroakustilise teraapia abil, et keha toodaks lämmastikoksiidi loomulikul viisil. 

Muude heliteraapiavahendite kasutamine

Kogu seansi vältel saad nautida erinevate heliteraapiavahendite imelist kõla. Eesmärk on biovälja puhastamine ja häälestamine ning harmoonia tekitamine kehas.

MITU SEANSSI ON VAJA JA KUI SAGELI?

Tervenemise kulg on iga inimese puhul väga individuaalne ja seetõttu varieeruv. Keskmiselt soovitatakse vähemalt 6 seanssi, süvenenud ja pikaajaliselt kestnud probleemide korral võiks teha mitu kuuri. Neuroakustilist punktmassaaži võib käia tegemas ka tasakaalutuste ennetamiseks, nt kord-kaks kuus. Teraapilisel eesmärgil võiks optimaalne tihedus olla 1 seanss nädalas. 

VASTUNÄIDUSTUSED

Otse kehal kogetavate vibratsioonide peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad nagu südameaparaat. Samuti ei ole vibratsioonid kehal soovituslikud raseduse ajal. Palun anna võimalikest vastunäidustustest terapeudile teada. Sellisel juhul me neid piirkondi heliharkidega ei puuduta, vaid häälestame ja tasakaalustame biovälja. Neuromodulaarsel massaažil vastunäidustusi ei ole.

KONSTELLATSIOONI MEETOD

Sümptomite ja seisundite tõhusamaks tervendamiseks soovitan vastavalt vajadusele vaheldada neuroakustilise punktmassaaži seansse ka individuaalse konstellatsiooni seanssidega. Konstellatsioonis teeme tööd Sinu sisemiste osadega, varajase lapseea emotsionaalsete traumadega, esivanematelt päritud raske energiaga, mida oma DNAs edasi kanname jpm. 

 Loe lähemalt SIIT

TERAPEUDIST

Neuromoduleerivat massaaži õppisin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis õpetaja Constantine Berman (Leedu) käe all.

Heliteraapiat olen õppinud Academy of Sound Healing kursustel, Biofield Tuning meetodi looja Eileen Day McKusick´i koolitustel ning Eesti parimate heliterapeutide, Lilia Märtmaa, Denis Vinogradovi ja Tiina Karjatse käe all. 

Neuroakustiline teraapia, mida teostan vibroakustiliste heliharkidega, toetub dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti traumade tervendamise eksperdi, dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly.

Minu tegevust toetab suures osas ka varasem mitmekesine terapeutiline õpe, nt vabastav hingamine, metameditsiin, META-EFT, ajurveeda, toitumisteraapia jne. Olen elukestva õppe usku ning täiendan end pidevalt kahel valitud suunal, milleks on neuroakustika ja eriliigilised konstellatsioonid. 

Minu peamine huvi ja motivatsioon on aidata klientidel tervendada oma traumad, tasakaalustada autonoomne närvisüsteem, mis hoolitseb enamiku protsesside eest kehas ning elada lahenduskeskset ja ressursirikast elu, luues hea tuleviku nii endale kui oma järeltulijatele.

Loe minust ja kliendikogemustest lähemalt SIIT