MAAGILINE NÄOMASSAAŽ

Maagiline näomassaaž kodulehele.png (685 KB)

Lõõgastav, taastav, noorendav näomassaaž võimaldab Sul puhata ja nautida ning samal ajal sisemisi jõuvarusid taastada. Kasutan lisaks massaažile vibroakustilisi heliharke, et tõsta uitnärvi toonust ja aidata kehal vabaneda jääkainetest. 

Vastavalt HRV testile tõstab seanss energiataset kogu kehas ja vähendab olulisel määral stressikoormust juba 1. korral ja see on tõeliselt maagiline! Soovi korral on võimalik teha enne/pärast test, et seda oma silmaga näha!

SÜGAVALT LÕÕGASTAV JA UITNÄRVI TOONUST TÕSTEV

Massaaži tempo on aeglane ja ja siluv, juhatades närvisüsteemi kiiresti sügavasse lõõgastus- ja taastusrežiimi une- ning ärkvelolekuseisundi vahepeal. Vahelduvalt afektiivsed ja rütmilised liigutused maandavad stressi, lõdvestades miimilisi lihaseid.

NOORENDAV, ESTEETILIS-KORRIGEERIV JA TAASTAV TOIME

Võttes massaaži kuuridena või ennetavalt, saame korrigeerida või ennetada probleeme nagu naha allavaje, kortsud, kuiv nahk, näotursed, nahalõtvus. 

TERVENDAV

Energeetilises näomassaažis stimuleeritakse just neid lihaseid ja fastsiaid, mille lõõgastamine võib aidata pingepeavalude, migreeni ja müofastsiaalsete valude korral. 

TOKSIINE VÄLJUTAV

1/3 seansist moodustab lümfidrenaaž vibroakustiliste heliharkidega. See kujutab endast eriti õrnu ja nauditavaid helivibratsioone kaelal ja rinnakul, et panna lümf liikuma ja aidata kehal vabaneda jääkainetest. 

MAAGILINE

Nimetan oma massaaži maagiliseks, sest valmistan end seansiks ette, tõstes bioenergeetilist sagedust oma kätes. Lisaks kasutan juhendatud meditatsiooni, valgust, helisid ja vibratsioone, mis ühtekokku moodustavad unikaalse lähenemise ja kordumatu kogemuse. 

HRV TEST

HRV test on südamerütmi varieeruvuse test, mille abil saame mõõta sisemist tasakaalu. Tänu sellele testile on võimalik kontrollida mistahes teraapia tulemusi enne ja pärast seanssi. Mõõtes energeetilise näomassaaži enne/pärast tulemusi, on tulemused olnud alati hämmastavad! Võib kindlalt väita, et lisaks lõõgastusele on seansi tulemusena energiat palju rohkem, keha tunneb end tunduvalt nooremana ja isetervenemis- ning taastumisvõime on oluliselt tõusnud. 

Testi kohta uuri lähemalt SIIT

HIND

70 min / 50 eur

Koos enne/pärast HRV testiga (kokku ca 2 tundi) 90 eur

KINKEKAART

HIND 50 EUR

Näomassaaž on imeline kingitus lähedasele, sõbrale, kolleegile, õpetajale või kasvõi iseendale! Kinkekaart on elektrooniline ja saadetakse e-meilile. Eraldi kokkuleppel võimalik saada ka füüsilisel kujul.

Maagiline näomassaaž kinkekaart.png (858 KB)

 

BRONEERIMINE

Reet Henn, tel 51 88 550

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

REEDAST

Tunnen iga kliendiga sügavat sünkroonsust ja täielikku kohalolu. Õige näomassaaž on minu jaoks nagu kunst ja käsitöö, mis loob sügavat hingelist puudutust ja sisemist tasakaalu. 

Jagan oma õpetaja Constantine Bermani kontseptsiooni, et igale inimesele tuleb läheneda individuaalselt, arvestades ka seda, mida ta parasjagu oma elus läbi elab. Näiteks rohke stress, unetud ööd, hormonaalsed muutused, vanusega kaasnevad muutused, individuaalne vananemise morfotüüp. 

Näomassaaži õppisin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, integratiivset helitervendust heliharkidega Academy of Sound Healing kursustel ja Biofield Tuning meetodi looja Eileen Day McKusick´i koolitustel.  Vibroakustiliste heliharkide kasutamine toetub dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti traumade tervendamise eksperdi, dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. 

Minu tegevust toetab varasem mitmekesine terapeutiline õpe, nt vabastav hingamine, metameditsiin, META-EFT, ajurveeda, toitumisteraapia jne. Olen elukestva õppe usku ning täiendan end pidevalt. Olen sertifitseeritud konstellöör ja pühendunud pidevale enesearengule selles valdkonnas. Konstellatsioonide kohta saad lähemat infot  SIIT

 Armastuse ja hoolivusega,

Reet

Minu profiil.png (288 KB)