BOHEEMLASLIK STIILIPIDU

LÕBUS, VAHELDUSRIKAS JA EMOTSIONAALNE PIDU, MIS SOBIB NII NOORTELE KUI TÄISKASVANUTELE

PEO PROGRAMM

  • NIA tants treener Sirli Taniloo juhendamisel
  • Maalitud sulgedega seinakaunistuse valmistamine
  • Bingo, Aliase vm seltskonnamängude mängimine
  • NB! Teemaga sobivad hästi kokku ka hennamaalingud. Kunstnik Mirjel Reitsniku saab kutsuda imeilusaid maalinguid tegema vaid 35 eur/tund.

 

NIA on hoogne ja rõõmus tantsuline trenn, mis õpetab oma keha kuulama ja liikuma „oma keha moodi“. See on aktiivne keha ja meele treening, mis ei vaja tantsuoskuseid, sest kasutatakse vaid oma kehatunnetust. Nia tasakaalustab meeli, annab juurde energiat ja garanteerib head emotsioonid. Nia sobib ülihästi ühiseks aktiivseks tegevuseks, muutes kõigil meele rõõmsaks!

Nia´l on palju liikumiskavasid, siin on 1 näide selle liikumisviisi looja, Debbie Rosas´e juhendamisel:


Sulgedega seinakaunistus on praegu väga "in". See on ülimalt efektne ja dekoratiivne, samas valmib väga lihtsa vaevaga ja kiiresti. Kõigepealt värvime suled ära ning maalime neile mustrid. Riputamisel võib kasutada erinevaid dekoratiivseid paelu ning soovi korral ka pärleid. Iga külaline saab enda valmistatud seinadekoratsiooni koju kaasa, et see veel kauaks vahvat pidu meenutama jääks!

 

HIND

 240 EUR

 HINNAS SISALDUB

  - Kogu stuudio kasutamine

  - NIA tantsu workshop

  - Käelise tegevuse juhendamine ja vajalikud vahendid

  - Lisategevuste juhendamine

  - Temaatilise muusika kasutamine

  - Valgusefektid

  - Tee, kohv, vesi

  - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Järelkoristus

 

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

 - Fotograaf 35 EUR/h

 - Kunstnik Mirjel Reitsniku hennamaalingud 35 eur/h

Mirjel on väga hea käega kunstnik, kes on ka meie stuudio interjööri maalingute autor.

 

BRONEERIMINE

Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.

Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 3 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT

 
 

 

 

 

 

 

Boho on lühend boheemlaslikust stiilist. Selle märksõnadeks on lahtised juuksed või 2 patsi, kihiline riietus, pitsid-satsid, pikad seelikud, etnilised mustrid, kunstlilled, suled, kuhjadena ehteid ja poolvääriskive ning 60-70ndate muusika. Boheemlase hing on vaba ja muretu, ta naudib elu käesolevas hetkes. Ta julgeb olla eriline ega anna hinnaguid ka kellelegi teisele. Tähista elu ja lase end koos sõpradega kanda ajas tagasi, muretute lillelaste ajastusse! Boho stiilipidu teeb kõik osalejad õnnelikuks!

 

 

Nali ja naer on selle peo puhul garanteeritud! Pidu kestab kokku 3 tundi. Kui sellest väheks jääb, siis iga lisatunni hind on vaid 20 eur :)