BOHO STIILIKAS

Boho on lühend sõnast boheemlaslik. Boho stiilika märksõnad on ekstaatiline tants, kunstlilled, suled, pitsid-satsid, pikad seelikud, lahtised juuksed, etnilised mustrid, kuhjadena ehteid ja poolvääriskive, palosanto ja 60-70ndate muusika. Boheemlase hing on vaba, ta naudib elu käesolevas hetkes just sellisena nagu see on - külluslik, muretu ja mitmekihiline. See kajastub ka välimuses ja riietuses. Boho stiili kõige ehtsam väljendus on aga olla see kes sa oled. Igaüks meist on unikaalne ja sellisena täiuslik! Tähista elu ja lase end koos sõpradega kanda ajas tagasi, muretute lillelaste ajastusse!

Sellel peol tantsime vabalt ja ekstaatiliselt ning seejärel värvime ehtsatele sulgedele etnilisi mustreid. Neid efektseid ja omanäolisi sulgi saad kasutada nii unenäopüüdja kui seinadekoratsiooni meisterdamisel. Võid sellest valmistada ka boheemlasliku peaehte või kaunistada oma käekotti.

Enne ekstaatilist tantsu soovitame etniliste, pimedas helendavate mustritrega kaunistada ka oma näo ja käed, et UV valguses tants eriti efektne välja näeks! 


 

Boho teemaga sobivad hästi kokku

Unenäopüüdjad

Henna maalingud

Poolvääriskividest ehted ja ripatsid

 

PAKETI HIND

180 EUR

 HINNAS SISALDUB

 - Kogu stuudio kasutamine

-  Ekstaatilise tantsu workshop

- Sulgede värvimise töötuba

Valgusefektid ja pimedas helendavad näo- ja kehavärvid

 - Playlisti kasutamine

 - Tee, kohv, vesi

  - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Koristamine

 

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

 - Fotograaf 35 eur/h

- Näo- ja kehamaalingud 35 eur/h

- Dekoratsioonide komplekt 25 eur

Komplekt sisaldab käsitsi valmistatud dekoore: nimebänner, 5 suuremat ja  20 väiksemat temaatilist lauakaunistust.

 

BRONEERIMINE

Palun broneeri aegsasti, et jõuaksime soovitud toimumisaja treeneriga kooskõlastada.

  •  Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
  •  Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT