NOORENDAV NÄOMASSAAŽ HELITERAAPIAGA

Noorendav näomassaaž kodulehele.png (661 KB)

NOORENDAV JA TAASTAV NÄOMASSAAŽ

Näomassaažil on stressi maandav, esteetilis-korrigeeriv ja taastav toime. Siluvad, afektiivsed ja rütmilised liigutused pakuvad kehale sügavat lõõgastust une ja ärkveloleku vahepeal. Lisaks puhkusele ja naudingule tõuseb uitnärvi toonus ja keha hakkab end ise tasakaalustama.

Noorendav massaaž aitab, kui Sinu miimilised lihased on pinges ja emotsionaalsus on jätnud oma jälje kortsudena. Võttes massaaži kuuridena või ennetavalt, saame korrigeerida või ennetada probleeme nagu naha allavaje, kortsud, kuiv nahk, näotursed, nahalõtvus. Samuti võib näomassaaž aidata pingepeavalude, migreeni ja müofastsiaalsete valude korral.

Eksklusiivselt meie stuudios on Sul võimalus kogeda näomassaaži seanssi, mille vormivad tervistavaks tervikuks:

  • Juhendatud meditatsioon
  • Näo ja kõrva refleksoloogia
  • Lümfidrenaaž vibroakustiliste heliharkidega
  • Rahustav õieteraapia
  • Heliteraapia

 

Soovituslik massaažikordade arv:

Vananemise 1. etapp: 25-35 aastat

6-8 seanssi kord nädalas, tulemuste säilitamiseks 1-2 korda kuus või korduskuur 4-6 kuu pärast.

Vananemise 2. etapp: 35-45 aastat

8-10 seanssi 2 korda nädalas, tulemuste säilitamiseks 2-3 korda kuus või korduskuur 3-5 kuu pärast.

Vananemise 3. etapp: 45-55 aastat

10-12 seanssi 2-3 korda nädalas, tulemuste säilitamiseks 2-3 korda kuus või korduskuur 3-4 kuu pärast. 

Vananemise 4. etapp: 55 aastat ja vanemad

10-12 seanssi ülepäeviti, tulemuste säilitamiseks 3-4 korda kuus või korduskuur 3 kuu pärast.

 

HIND

60 min / 45 eur

75 min / 50 eur

Koos enne / pärast HRV testiga kuni 2,5 tundi / 90 eur

 

BRONEERIMINE

Reet Henn, tel 51 88 550

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

REEDAST

Näomassaaži hakkasin õppima eelkõige lähtudes iseenda vajadustest. Liikumine ja tervislik toitumine on küll minu suured sõbrad, kuid vahel tuleb ette pikemaid loomingulisi perioode, kus istun palju arvutis, ei raatsi õigel ajal magama minna ega vaata hoolikalt, mida suhu pistan :) Ilmselt just tänu sellele tekkisid vanuse lisandudes otsekui üleöö näonaha allavaje ja sügavad miimilised kortsud. Otsustasin päästa mis päästa annab ja oma elutiili muuta. Ise "asjas sees olles" on lihtsam rajal püsida. Tänu oma kogemusele mõistan hästi oma kliente ja nende ootusi. 

Tunnen iga kliendiga sügavat sünkroonsust ja täielikku kohalolu. Õige näomassaaž on minu jaoks nagu kunst ja käsitöö, mis loob sügavat hingelist puudutust ja sisemist tasakaalu. 

Massaažiliike on väga erinevaid ja paraku lähevad osad tehnikad ka üksteisega vastuollu. Mis ühes kohas õppides on õige, laidetakse teises kohas maha. Nii olengi väga hoolikalt valinud koolitusi selle järgi, mis kattub minu maailmavaatega. Jagan täielikult oma suurima õpetaja, Constantine Bermani kontseptsiooni, et igale inimesele tuleb läheneda individuaalselt, arvestades ka seda, mida ta parasjagu oma elus läbi elab. Näiteks rohke stress, unetud ööd, hormonaalsed muutused, vanusega kaasnevad muutused, individuaalne vananemise morfotüüp. 

Olen lõpetanud või lõpetamas järgmiseid koolitusi:

- Noorendav näohooldus lümfimassaaži ja esteetilise kinesioteipimisega, Lily Hindrea

- Kujundav esteetiline näo hiromassaaž: "Väsinud nahk", Constantine Berman

- Kujundav/taastav esteetiline näo hiromassaaž: "Peenkortsudega nahatüüp", Constantine Berman

- Kujundav/taastav näo hiromassaaž: "Naha deformatsioonid", Constantine Berman

- Integratiivne helitervendus heliharkidega, Tony Nec

Heliteraapiat olen õppinud Academy of Sound Healing kursustel, Biofield Tuning meetodi looja Eileen Day McKusick´i koolitustel ning Eesti parimate heliterapeutide käe all. Vibroakustiliste heliharkide kasutamine toetub dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti traumade tervendamise eksperdi, dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. 

Minu tegevust toetab suures osas ka varasem mitmekesine terapeutiline õpe, nt vabastav hingamine, metameditsiin, META-EFT, ajurveeda, toitumisteraapia jne. Olen elukestva õppe usku ning täiendan end pidevalt. Olen ka sertifitseeritud konstellöör ja spetsialiseerunud ilu- ning terviseteemadele, mille kohta saad lähemalt lugeda SIIT

 Armastuse ja hoolivusega,

Reet

Minu profiil.png (288 KB)