ELUÜLESANDE LEIDMINE

Oma eluülesande teadmine ja järgimine on eelduseks tugevale eluenergiale ja heale tervisele.

  • Sinu eluülesanne on tuua esile oma unikaalne kinglitus, mis Sul on maailmale anda
  • Kas see, mida Sa igapäevaselt teed, on ikka Sinu kõrgeimaks hüvanguks?
  • Kuidas jõuda endas äratundmisele, mis on Sinu tõeline missioon ja kutsumus?

 

Mõtte- ja tundemustrite tervendajana ning loomeenergia aktiveerijana soovin inspireerida Sind olema see, kes Sa tõeliselt oled.

Jaapani pika elu filosoofia ikigai järgi oled sisemiselt tasakaalus siis, kui teed seda, mida armastad, teed seda hästi ja saad selle eest ka tasustatud. Kuna meie kõigi algolemuses on tunda end vajalikuna ja teha teistele inimestele midagi head, töötab mudel kõige paremini siis, kui see tegevus, mida teed kirega ja hästi, on vajalik ka maailmale.

Eneseteostus on meie sisemine tung. Kas Sina teostad end alal, mida tõeliselt armastad? Kas teed oma tööd naudinguga, see pakub Sulle arenguvõimalust, on kellelegi vajalik ja Sa saad selle eest tasu? Kas Sul on võimalus realiseerida oma tõelisi andeid? Kas Sa üldse tead, mis on Sinu tõelised anded? Mis kogemusi tulid tegelikult siia ilma omandama? Kas Sa raiskad aega millelegi, mis Sulle eriti või üldse ei meeldi ja parema meelega teeksid midagi hoopis muud? Kui nii, siis tuleb Sul arvestada sellega, et pidevalt endale vastu töötades ei armasta Sa ennast piisavalt ja ilma armastuseta jäänud keha on nõrgestatud. Närvisüsteem läheb tasakaalust välja, nõrgeneb immuunsüsteem ja regulatoorsed mehhanismid väsivad. Füüsilisel tasandil hakkavad ilmnema haigussümptomid, mis süvenevad ajas. Kahaneb eluenergia.

VALI TERVIS!

Sa saad uuesti valida! Mitte kunagi ei ole liiga hilja! Võid luua just niisuguse reaalsuse nagu Sulle meeldiks. Kui algus tundub võimatu või raske, ära blokeeri oma uut tulevikku siiski ennatlike otsustega. Õige pea, kui oled teinud esimesed sammud oma õigel teel, võid märgata, kuidas asjad hakkavad edenema ja paika loksuma. Kaovad takistused, mille vastu varem pidevalt põrkasid. Hakkad jõudma infoni, mis Sind aina edasi kannab. Hiljem tagasi vaadates oled üllatunud - miks Sa varem neid muudatusi ei teinud!

KUIDAS LEIAME SINU ELUÜLESANDE?

Kohtume Sinuga kolmel korral.

1. Töötame koos läbi küsimustiku, mis on koostatud Jaapani ülieduka elufilosoofia ikigai mudeli järgi ning hõlmab ka persoonibrändingut.

2. Leiame Sinu sünnikoodi ja vaatame, millised on Sinu sünnipärased eeldused - millega sobiksid tegelema ja millised inimtüübid on nn "Sinu inimesed".

3. Koged sügavat somaatilist meditatsiooni, mille kaudu õpid ühendust võtma oma alateadvusega, kus asub 99% meie teadvusest ning hakkad mõtestama oma elu uuesti.

Lisaks kasutan mõningaid artefakte ja sisemist tunnetust.

Kas oled endalt kunagi küsinud:

Milleks olen ma siia ilma loodud? Mis on minu anded? Kuidas saaksin teha seda, mida tõeliselt armastan ja olla samal ajal materiaalselt kindlustatud?

Tule seansile ja leiame üheskoos vastused!

Vaid oma kõrgeimat eesmärki täites saame olla täielikult terved ja tasakaalus!

HIND

Paketi hind ehk kolm kohtumist kokku on 150 EUR. Võimalus maksta kahes osas: 75 ettemaksuna ning 75 kohapeal sularahas.

BOONUS!

Kui oled ostnud Eluülesande leidmise 3 korra paketi, on lisaseansid ja muud minu teraapiateenused Sulle püsikliendi hinnaga 45 EUR/1,5h.

 

AJA BRONEERIMINE

Palun kirjuta aadressile funzenstuudio@gmail.com

Tel 51 88 550

 

Krooni oma elu teadlikult!

NÕUSTAJAST

Sinu eluülesannet aitab leida Reet, kes on Fun & Zen Stuudio asutaja, grupitervenduste juhendaja ning tervendaja-nõustaja.

Minul kulus palju aastaid selleks, et mõista, kes ma päriselt olen, mis on minu anded ja mida ma tegelikult teha tahan. Enne seda kuulasin teisi, õppisin vale eriala, tegin tööd rahateenimise pärast ja enam-vähem meeldis ka, sest inimesed olid ju toredad ja ülesannetega sain hakkama. Amet oli, raha oli, aga kirg, missioon ja kutsumus olid puudu. See kõik ei pakkunud mulle hingetoitu.

Tahtes oma elus midagi muuta, õppisin pidevalt midagi uut, kulutades sellele suuri summasid, kuid kaotasin fookuse, sest ma ikka veel ei teadnud, mis on minu tõelised anded ja mis on eesmärk, mille poole liikuda. Ma andsin vastutuse käest ja ootasin aina teiste heakskiitu ning kinnitust, et olen õigel teel. Ma polnud enda arvates ikka veel piisav, kogu aeg oli midagi puudu - veel 1 kursus, veel üks paber... Püüdsin mõistatada, mis on minu tõeline kutsumus, elueesmärk, kuid midagi põrutavat ei tulnud pähe. Võrdlesin end teiste inimestega, mis viis mind üha uuesti tagasi omaenda loodud nõiaringi alguspunkti.

Alles 8 aastat peale vaimsele teekonnale astumist hakkasin mõistma, et ma olen täiesti piisav sellena, kes ma olen. Hakkasin tajuma, et kui olen kogu aeg tegutsenud vastavalt intuitsioonile, siis see ongi õige tee ja et mul oleks viimane aeg lõpetada endas kahtlemine ja teistega võrdlemine. Minus tekkis taipamine, et rohkem polegi vaja - ma olen täiskomplekt, osa taevasest loomingust. Taipamine, et just loomeenergias elamine kannabki meid elus edasi ja on ainuõige tee. Me ei saa mitte kunagi päris valmis, sest meie loomulik olek on pidev uudishimu elu vastu ja elukestev õpe. Ma ei pea olema täna see, kes ma olen homme. Oma vaimse mina kuulamine juhatab meid alati õigele teele, hoiab meid terve ja rõõmsana ning sisemiselt tasakaalus.

Ma sooviksin et Sina jõuaksid sellise arenguprotsessi läbi teha tunduvalt kiiremini kui 8 aastaga. Ma sooviksin, et võiksid usaldada oma taipamisi kohe kui nad tekivad. Ja mul oleks suur au olla selle kiirtee toetajaks ning tunnistajaks.

Tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest.

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT ja META-EFT teraapiat, metameditsiini ja hingamisteraapiat. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele ning lisaks eeltoodud oskustele-teadmistele kasutan oma töös elemente jooga nidrast, kraniosakraalteraapiast ja somaatilisest kogemisest. Minu kirg on biovälja analüüs helide abil ja  helivõngetega tervendamine. Täiendan end pidevalt ja õpin juurde tõhusaid teraapilisi tehnikaid, mis tasakaalustavad sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi. Olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. 

Mulle pakub suurt huvi polüvagaalteooria ja epigeneetika uurimine. Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda.

MINU TEENUSED

Minu töövõtted on suunatud närvisüsteemi tervendamisele ja tasakaalustamisele, et saaks toimuda  neuromodulatsioon.

Teen pulsidiagnostika põhimõttel terviseteste, mille abil näeme, kuidas keha ennast tegelikult tunneb. Korduvate testide tulemusena saab jälgida enne/pärast seisu, et hinnata, kas teraapia, ravi või elustiili muutus on olnud tulemuslik. LOE LÄHEMALT

- Pikaajalise psühhoemotsionaalse stressi tervendamiseks on vaja tervendada (epigeneetilised) traumaatilised  sündmused, lapsepõlves kogetud hirmud, omandatud käitumismustrid ja uskumussüsteemid. Selleks kasutan väga tõhusat META EFT tehnikat ja 432 Hz ning 528 Hz heliteraapiat. LOE LÄHEMALT

- Sügavamat lahtilaskmise protsessi aitab kogeda närvisüsteemi tasakaalustav teraapia LOE LÄHEMALT  ja helivõngete massaaž LOE LÄHEMALT