ENERGIAMEDITSIINI SEANSID

Energiameditsiin toetab tervenemisprotsessi ja aitab kehal akumuleerida energiat, et käivituks loomulik isetervenemise võime.

Energiameditsiini nimetatakse tulevikumeditsiiniks, kuigi selle baasteadmisi on rakendatud juba aastatuhandeid. Energiameditsiin hõlmab tööd peenenergiatega, mis moodustavad tervise alustalad. Meie sees ja meie ümber on energia, mis on nii peen, et seda pole osatud mõõta. Iidsed kultuurid on aga nende olemasolust teadlikud olnud juba aastatuhandeid. Energiakeha anatoomia järgi on meil 9 energiasüsteemi ja nende kõigiga energiameditsiin tegelebki.

Energiameditsiini seanssidel õpid kuulama ja tunnetama oma keha, mis võimaldab Sul teha tervislikumaid valikuid ja ennetada haigusi. Energiameditsiin usub, et biokeemiliste protsesside varjus juhib energia vool suures osas kõike, mis meie kehas toimub. Kui energia liikumine on takistatud, tekivad haigused. Blokeerunud energia kutsub automaatselt esile stressivastuse. Energia liikumist toetades saame stressi juhtida või üldse vältida. See tähendab ühtlasi paremat tervislikku seisundit ja ajufunktsioone.

Iga inimese energiad on unikaalsed. Regulaarsed seansid loovad püsiva sisemise tasakaalu, mis aitab elus paremini toime tulla, oma eesmärke saavutada, elumuutustega kohaneda, vajadusel ennast ületada. Mõne aja pärast võid avastada, et Sinu elu on täielikult muutunud ja et probleemid, mis valmistasid varem muret ja pinget, on kadunud!

Energiameditsiini seansid õpetavad Sinu keha jagama oma energiat ratsionaalselt. Ka kõige pisem valik, mille oma elus teed, kas annab Sulle energiat juurde või võtab seda vähemaks. Kui oled sisemiselt tasakaalus, kasutad ka oma energiat ratsionaalsemalt.

Tänu seanssidele võid kogeda vaimset avardumist ja kasvamist, mis annab kogu Sinu elule uue värvingu. Saad kontakti iseendaga viisil, mida varem pole kogenud. Oled rõõmsameelsem, eesmärgikindlam ja sisemiselt rahulikum.

Seanssidel ei vahenda ma kellegi võõrast energiat, vaid tegu on Sinu enda energia koondamise ja suunamisega Sinu tervise kõrgeimaks hüvanguks.

TERAPEUDIST

Minu kindel veendumus on, et sisemiselt tasakaalus olles ei murra meid mitte ükski haigus. Läbi isiklike kogemuste ei ole minu jaoks enam ammu küsimus, kumb on tõesem - füüsika, mida me kõik oleme koolis õppinud või kvantfüüsika, mis pöörab kõik senise pea peale. Jah, läbi inimsilmade on võimatu näha ja mõista, et kõik on tegelikult energia ja vibreerib meie ümber lakkamatult. Mis puudutab aga taju ja kehatunnetust, siis on kõige lähem tõde see, kui õpid kuulama oma keha.

Olen inimeste suunamisega isetervenemisele tegelenud nüüdseks üle 5 aasta. See on olnud pidev enesearengu protsess. Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel. Oma töös kasutan erinevaid tarkvaraprogramme tervisliku seisundi hindamiseks ning teadmisi kõigest õpitust ja kogetust. Pidevalt olen otsinud seda puuduvat lüli, mis võimaldaks paremini inimesi aidata. Olen otsinud endas erilisi võimeid ja läbi eneseusalduse need ka leidnud, saades aru, et tegelikult on see loomulik osa meist kõigist. Olen otsinud teooriat, mis annaks mu võimetele teadusliku tagapõhja ja sellegi leidnud. Praegu osalen legendaarse tervendaja ja energiameditsiini praktiku Donna Edeni meistriprogrammis energiameditsiini praktikutele.  

Donna Eden on energiameditsiini alal teerajaja. Ta töötas välja võtted, mis aitasid tal terveneda rasketest haigusseisunditest, sh autoimmuunne konditsioon Sclerosis Multiplex. Donna abikaasa David Feinstein on doktorikraadiga kliiniline psühholoog. Üheskoos korraldavad nad koolitusi üle terve maailma, et üha enam inimesi mõistaks milline võimas tervenemise võime meis kõigis peidus on. Nad teevad palju koostööd tavameditsiini spetsialistidega. Tänu neile õpetatakse mitmes USA prestiižses ülikoolis valikainena vähemalt mõnd energiameditsiini praktikat ja mitmed võtted on kasutusel nimekates kliinikutes ja haiglates.

KONTAKT

REET HENN

TEL 51 88 550

E-POST: funzenstuudio@gmail.com

   

HIND

Visiiditasu 35 EUR kuni 1h 15min, pikemad seansid 50 EUR