FOTOLATES

 

Fotolatese paketi peamiseks sisuks on lõbusas võtmes pilatese trenn. Kui olete poosid selgeks saanud, teeb treener Helen teist mälestuseks vahvaid pilte. Lisaks sellele, et Helen on meie pilatese treener, on ta ka väga andekas fotograaf! Ja see pole veel kõik! Et kogu Sinu pidu oleks põneva tegevusega sisustatud, juhendab Helen ka HEADE SÕNUMITE MEISTERDAMISE TÖÖTUBA. 

 

HIND

Täispakett 235 EUR

Sisaldab nii aktiivset kui käelist juhendatud tegevust ning pildistamist

Hind ilma meisterdamiseta 175 EUR

 LISAKS SISALDUB HINNAS

 - Kogu stuudio kasutamine

 Glow värvid kehamaalinguteks, UV valgus

 - Playlisti kasutamine

 - Tee, kohv, vesi

 - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Koristamine

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

 - Näo- ja kehamaalingud 35 eur/h

 - Dekoratsioonide komplekt 25 eur

 Komplekt sisaldab käsitsi valmistatud dekoore: nimebänner, 5 suuremat ja  20 väiksemat temaatilist lauakaunistust.

 BRONEERIMINE

 Palun broneeri aegsasti, et jõuaksime soovitud toimumisaja treeneriga kooskõlastada.

  •   Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
  •   Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

 

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT

Fotolatese peopaketist leiab toredaid tegevusi nii kehale kui vaimule, tekitades mõnusa olemise ja õnnetunde pikemaks ajaks.

Üheskoos treeneriga tehakse erinevaid Pilatese harjutusi, muuhulgas ka selliseid huvitavate nimedega harjutusi nagu Sada, Käärid ja Luik ning samuti näitab treener mitut efektiivset harjutust kõhulihastele, selgitades milline on õige tehnika nende harjutuste tegemisel.

Pärast aktiivsemat treeningosa saab kõik järgiproovitud harjutused lõbusas võtmes fotograafi kaamerasilma all jäädvustada. Vōetakse toredaid Pilatese poose ja tehakse meeldejäävaid grupifotosid.

Et aga inimene on siis kõige õnnelikum kui füüsiline ja vaimne pool on tasakaalus, siis  peopaketi teise osana anname natuke oma mõtetele hoogu ning paneme kirja palju siiraid ja puhtaid mõtteid ehk siis igaüks saab kujundada endale ise oma “Heade mõtete purgi”. Purki võivad rännata ilusad mõtted kellelegi kallile, soojad soovid sünnipäevalapsele või võib lihtsalt teha toreda tänulikkuse purgi iseendale, kus kirjas kõik see, mille eest tänulik oled. 

Ühesõnaga on see üks igati fun & zen peopakett!