PAKETT FOTOLATES

 

Fotolatese paketi peamiseks sisuks on lõbusas võtmes pilatese trenn. Kui olete poosid selgeks saanud, teeb treener Helen teist mälestuseks vahvaid pilte. Lisaks sellele, et Helen on meie pilatese treener, on ta ka väga andekas fotograaf! Ja see pole veel kõik! Et kogu Sinu pidu oleks põneva tegevusega sisustatud, juhendab Helen ka HEADE SÕNUMITE MEISTERDAMISE TÖÖTUBA. 

Fotolatese peopaketist leiab toredaid tegevusi nii kehale kui vaimule, tekitades mõnusa olemise ja õnnetunde pikemaks ajaks.

Üheskoos treeneriga tehakse erinevaid Pilatese harjutusi, muuhulgas ka selliseid huvitavate nimedega harjutusi nagu Sada, Käärid ja Luik ning samuti näitab treener mitut efektiivset harjutust kõhulihastele, selgitades milline on õige tehnika nende harjutuste tegemisel.

Pärast aktiivsemat treeningosa saab kõik järgi proovitud harjutused lõbusas võtmes fotograafi kaamerasilma all jäädvustada. Vōetakse toredaid Pilatese poose ja tehakse meeldejäävaid grupifotosid.

Et aga inimene on siis kõige õnnelikum kui füüsiline ja vaimne pool on tasakaalus, siis  peopaketi teise osana anname natuke oma mõtetele hoogu ning paneme kirja palju siiraid ja puhtaid mõtteid ehk siis igaüks saab kujundada endale ise oma “Heade mõtete purgi”. Purki võivad rännata ilusad mõtted kellelegi kallile, soojad soovid sünnipäevalapsele või võib lihtsalt teha toreda tänulikkuse purgi iseendale, kus kirjas kõik see, mille eest tänulik oled. 

Ühesõnaga on see üks igati fun & zen peopakett!