HELI- JA GONGIMEDITATSIOON

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama.

Helirännak gongidel ja kristallkaussidel

Helide rännakul kõlavad mitmed harmoonilise võnkega muusikainstrumendid nagu gongid, kristallhelikausid, tuulekellad jm.

Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi rakutasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahuallikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
PLANETAARSED GONGID on häälestatud meie päikesesüsteemis asuvate planeetide helidele. Nii nagu taevakehad, on ka gongid omavahel harmooniliselt kooskõlas ning loovad ühtse resonantsi, viies meid tagasi oma loomupärasesse looduslähedasse seisundisse.
Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia ja Armastuse vibratsioon.

Helisid võib kuulata istudes, kuid hoopis teise kogemuse saad, kui tunnetad helivõnkeid lamades, täielikult lõdvestunud keha ja meele seisundis. Soovitatav on enne gongimeditatsiooni vähe süüa, kuid palju vett  juua, et võnkeid paremini tunnetada. Lisaks lõõgastusele on tegemist sügava planetaarse tervendusega.

Meditatsiooni kestvus ca 2 tundi.

Kohapeal on olemas joogamatid, mõnusad pleedid ja padjad.

JUHENDAJAST

Tiina Karjatse on üks tuntumaid helidega tervendajaid. Tema haldjalik olek ja energiate suhtes tundlik meel loob ruumi erilise armastuse energia. Enne helide nautimist viiakse Sind sügavasse meditatsiooni. Tiinal on eriline anne kanaldada just sellist informatsiooni, mis on momendil kokkutulnud inimeste jaoks kõige olulisem ja kõige enam päevakorras. Peale meditatsiooni toimub soovi korral jagamisring, kus igaüks saab öelda, missuguse kogemuse ta endaga kaasa viib.

Tiina tegemiste kohta loe lähemalt siit: https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

HIND

Hind 20 EUR/in

Saali või kogu stuudio kasutamine kokkuleppelise lisatasu eest, olenevalt kestvusajast.

BRONEERIMINE

Palun teata oma soovist heli- ja gongimeditatsiooni tellida aadressil funzenstuudio@gmail.com