MANDALATE JOONISTAMINE

 

Mandalad on püüe imiteerida universumi mudelit. Mandalate joonistamine on kui meditatsioon, kus kaovad aeg ja ruum. Töötoas osalejad saavad osa suurest loomismüsteeriumist. Salapärasusele vaatamata on ometi kõiges seaduspära, struktuur ja energeetika.

Mandalate joonistamist alustatakse alati keskpunktist - see sümboliseerib algust, imetillukest seemet, millest kõik kasvama hakkab. Kõik edasine - värvivalik, struktuurid, kujundid ja sümbolid,  sünnivad lähuvalt joonistaja sisetundest. Maalimiseks kasutatakse akrüülvärve ja erineva jämedusega pintsleid. Ükski joon ei pea olema täiuslikult sirge ega ükski sümbol täpselt identne varemlooduga. Oluline on see, et mandala on oma käega loodud ja südamest sündinud.

Töötuba on täis isetegemiserõõmu. Juurde jutustame lugusid elust ja inimestest, mandalatest, sümbolitest, geomeetriast jms.
Eelnev maalimiskogemus ei ole absoluutselt oluline!

JUHENDAJAST

Töötuba juhendab mandalakunstnik Jana Kallas. Lisaks sellele, et Jana on väga hea juhendaja, vestab ta alati huvitavaid lugusid kaugetest maadest ja erinevatest kultuuridest. Töötoa jaoks oleks ideaalne varuda aega vähemalt 3 tundi. 

Loe Jana tegemistest lähemalt siit: http://est.janamandala.com/

HIND

20 EUR / in

BRONEERIMINE

Tellimiseks palume saata e-mail aadressile funzenstuudio@gmail.com
Kohtumiseni-joonistamiseni!