NEUROAKUSTILINE HÄÄLESTAMINE

Teraapia eesmärk on autonoomse närvisüsteemi häälestamine ja uitnärvi toonuse tõstmine, mis mõjutab kõiki organeid ja organsüsteeme. Heliharkide täpselt timmitud sagedused teevad tööd peenenergia tasandil, aidates kehal taastuda ja end tervendada. 

Neuroakustiline häälestamine:

 - Muudab kehas negatiivsed blokeeringud, polaarsused ja sagedused;

 - Lülitab välja negatiivsed uskumussüsteemid ja käitumisharjumused;

 - Tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera;

 - Toetab parasümpaatilist närvisüsteemi, taastades keha ressursid;

- Toniseerib uitnärvi ventraalset haru;

 - Toetab sisemist tasakaalu ja kontaktisolekut oma vaimse mina ja intuitsiooniga;

- Maandab stressi ja lõõgastab sügavalt.

Seanssidest on kindlasti kasu stressi ja erinevate neuroloogiliste ning krooniliste probleemide puhul. Samuti võid leida abi, kui Sul on:

- Ärevus- või paanikahäire;
- Madal enesehinnang või sotsiaalfoobia
(hirm olla rahva hulgas või hirm avaliku esinemise ees);
- Hirm enda või lähedase tervise pärast, hirm kaotada töö, 
hirm materiaalse toimetuleku ees;
- Suhteprobleemid tööl või kodus;
- Ülitundlikkus;
- Sõltuvuskäitumine;
- Rahulolematus eluga ning pidevad ebaõnnestumised; 
- Läbipõlemine või lihtsalt väsimus igapäevasest vastutusest ja kohustustest.

Oled õiges kohas, kui otsid alternatiivteraapiast toetust tavaravile või
vajad tõelist lõõgastust, et end kõigest täielikult välja lülitada.
  

Loe kliendikogemustest ja terapeudist lähemalt SIIT

 

MITU SEANSSI ON VAJA JA KUI SAGELI?

Tervenemise kulg on iga inimese puhul väga individuaalne ja seetõttu varieeruv. Keskmiselt soovitatakse 6-10 seanssi, süvenenud ja pikaajaliselt kestnud probleemide korral 10-20 seanssi.

Optimaalne on 1 seanss nädalas.

 

HIND

50 EUR / 1,5 h

AJA BRONEERIMINE

Lisainfo ja broneerimine aadressil siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

NB! Teraapia kuulub alternatiivmeditsiini valdkonda ega asenda arsti poolt määratud ravi.

 

 

 

 

 

 

Autonoomse närvisüsteemi roll haiguste tekkes

Autonoomne närvisüsteem reguleerib meie organismis kõiki automaatseid protsesse, sh siseelundite ja veresoonkonna talitlust. Meie tervis on korras, kui sümpaatiline ja parasümpaatiline närvisüsteem on tasakaalus, kuid pideva stressi tingimustes kipub tasakaal paigast minema ja see võib väljenduda sümptomitena, mis tunduvad hirmutavad. Südamepekslemine, vererõhu tõus, õhupuudus, iiveldus, lihasvärinad, seedimisega seotud probleemid, kuumahood või vappekülm, higistamine jms viitavad sümpaatilise närvisüsteemi liigsele aktiivsusele. See on organismi viis kasutada kõiki oma ressursse, et tulla toime ohuolukorraga või liigse vaimse ja füüsilise koormusega. Kui stress on krooniline, võib tekkida ärevushäire. Lisandub pidev rahutus, närvilisus, väsimus ja kurnatus ning unehäired. Võivad esineda seletamatud lihas- ja luuvalud ning pingepeavalud. Autonoomse närvisüsteemi pidev tasakaalutus paneb aluse krooniliste haiguste kujunemisele.

 Epigeneetiline tervendus

Teraapia käigus  neutraliseerime oma DNAs talletunud eelmiste põlvkondade negatiivse info, samuti üsas ja varajases lapsepõlves kogetud ning keskkonnast ülesnopitud negatiivsed impulsid, mis tekitavad pikaajalist psühhoemotsionaalset stressi ja loovad eeldused krooniliste seisundite tekkeks. Vajadusel kasutan teatud konstellatsioonivõtet, mis aitab üles leida suguvõsaliikme(d) minevikust, kelle emotsionaalsed üleelamised eluajal mõjutavad Sind energeetiliselt.  

Tervendavad helid

Kasutan oma seanssidel palju muusikateraapia vahendeid, sest erinevad sagedused ja vibratsioonid võimendavad tervenduse mõju väga tugevalt. Mul on ka kaks planetaarset gongi, mille toimet lühidalt tutvustan:

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa annab meile kindla pinna ja tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga. 

Stressitaseme test

Kui soovid näha, kuidas Sinu keha ennast päriselt tunneb, soovitan teha pulsidiagnostikal põhineva testi, mis hindab autonoomse närvisüsteemi tasakaalu ja kirjeldab energia jaotust Sinu kehas. Testi kohta saad lähemalt lugeda SIIT

Tervenemisprotsessi jälgimiseks võiks testi korrata ca kord kuus. Lisaks saame uitnärvi tasakaalutust hinnata neeluharu vaatluse teel.

 

KINKEKAART

Neurokustiline biovälja häälestamine on tõhus eluenergiat taastav teraapiaseanss. Kingi võimalus seda kogeda inimesele, kellest hoolid!

 

Soeta kinkekaart SIIT