ENERGIAMEDITSIIN

Usun tervenemisse läbi vaimse, füüsilise ja emotsionaalse tasakaalu. Aitan aktiveerida Sinu isetervenemise võime.

KELLELE TEENUS SOBIB?

Ärevushäired ja kroonilised haigused

Minu juurde jõuavad reeglina inimesed, kellel on ärevus- ja paanikahäired, sotsiaalne ärevushäire, kroonilised haigused, autoimmuunsed seisundid. Siit on abi saadud seletamatute valude, südamerütmihäirete, ärevushäirete, pideva stressi ja paljude muude füüsiliselt väljendunud probleemide korral.

Traumad ja emotsionaalsed mustrid

Kui Sul on elu jooksul juhtunud mõni trauma või tekitavad baasemotsioonid nagu nt hirm, viha, süütunne, üksindusetunne, kurbus või häbi, korduvaid käitumismustreid, siis on see teenus just Sulle! Sisemised tasakaalutused loovad soodsa pinnase mõne kroonilise haiguse tekkeks, mistõttu ei tohiks emotsionaalseid blokeeringuid tähelepanuta jätta.

Haiguste juurpõhjuste väljaselgitamine

Teenus sobib ka juhul, kui Sinu elus on kõik justkui korras, kuid tervis veab alt. Kuna meie elu mõjutab epigeneetiliselt nii meie enda kasvukeskond juba alates looteeast, kui ka esivanemate eludes juhtunu, siis kõik probleemid ei pruugigi olla Sinu enda omad. Nad on aga energeetiliselt Sinu kehaväljas olemas ja vagaalnärvi kaudu võib aju saada signaale, mis kõigutavad meie sisemist tasakaalu.

 

ISETERVENEMISE AKTIVEERIMINE

Ravimid maskeerivad sümtomeid või suruvad need maha. Loodus on andnud meile aga võime oma biokeemiat ise mõjutada. Õpetan Sulle kõige tõhusamaid ja efektiivsemaid võtteid, kuidas seda teha.

TERAAPIA TULEMUS

Teraapia tulemusena võib haiguslik seisund oluliselt leeveneda või hoopis kaduda. Keha asub oma tervenemisele ise kaasa aitama.

Isetervenemise aktiveerimine:

- Tasakaalustab vagaalnärvi, mille kaudu toimub pidev emotsioone tekitavate impulsside edastamine alateadvusest ajju ja närvisüsteemi;

- Aitab korrigeerida biokeemiat ja tervendada soolestikku

- Regulaarne teraapia aitab taastada sisemise tasakaalu ja käivitada isetervenemisprotsessi. 

KLIENDIKOGEMUSED

Olen oma teraapia abil saanud aidata inimestel vabaneda südamerütmihäiretest, valudest, nahaprobleemidest, ärevushäiretest, pidevast väsimusest, sooleprobleemidest jm. Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest. Just nagu üks klient hiljuti ütles: "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!" 

PROBLEEMID, MILLE PUHUL MINU JUURDE TULLA

- Ärevushäired, ajuhägu, foobiad,

- Nahaprobleemid

- Kõrgvererõhktõbi, südamerütmihäired

- Seedesüsteemiga seotud probleemid

- Pidev väsimus, kurnatus, madal produktiivsus

- Unetus

- Valu või pingetunne jm aistingud kehas (tuimus, surin või torked)

- Iiveldus, peapööritus, pitsitustunne kõhus

- Liigsed muremõtted

- Mistahes kroonilised tervisehädad

 

TERVISETEST

Tulemuste hindamiseks kasutan Heart Quest tarkvaraprogrammi organite ja närvisüsteemi seisundi hindamiseks enne ja pärast teraapiat. Loe testi kohta lähemalt SIIT

TERAPEUDIST

Olen Fun & Zen Butiikstuudio asutaja, grupitervenduste juhendaja ning terapeut.

Pärast tervenemist generaliseerunud ärevushäirest ja lapsepõlves alguse saanud sotsiaalsest foobiast, olen kõik järgnevad aastad pühendanud teiste aitamisele. Tean, mida tähendab hirm teadmatuse pärast seoses tervisehäiretega. Põhjaliku enesetäiendamise tulemusena on minu peamised töövõtted võimalik kokku võtta ühe sõnaga: neuromodulatsioon.

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, kraniosakraalteraapiat ja veel mitmeid energiameditsiini valdkonda kuuluvaid tehnikaid. Olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Mulle pakub suurt huvi närvisüsteemi toimise uurimine.

Võtan kliente vastu oma armsas kabinetis Tallinnas, Nõmmel. 

Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Soovin olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

 

HIND

Kuni 2 tundi kestva seansi hind on 50 EUR.

MENTORPROGRAMMI ERIPAKKUMINE

3 seanssi + 2 enne/pärast tervisetesti    189 EUR (väärtus 220 EUR)

5 seanssi + 2 enne/pärast tervisetesti    279 EUR (väärtus 320 EUR)

 

 

 

KONTAKT

REET HENN

TEL 51 88 550

E-POST: siseminetasakaal@gmail.com