META-EFT TERAAPIA + 432 Hz TERVENDUS

Mis on META-EFT?

See on blokeerunud emotsioonide vabastamise tehnika, kus kasutatakse  akupunktuuripunktide stimuleerimist koos psühhoteraapiliste võtetega. META-EFT vabastab epigeneetilistest ja elu jooksul kogunenud emotsionaalsetest pingetest, mis on kujundanud teatud käitumismustrid ja hoiakud elus, samuti loonud alateadlikud alged krooniliste seisundite väljakujunemiseks. Epigeneetilised tähendab seda, et meiega tulevad kaasa esivanemate emotsionaalsed taagad ja endale võetud õppetunnid, mida oleme tulnud kogema. Juba alates eostamisest mõjutab meid ka keskkond, kus viibime: ema ja isa mõtted ja tunded, nende omavaheline suhtlus, aga ka teiste ümbritsevate inimeste tunded ja emotsioonid. Empaatilised inimesed on keskkondliku "müra" suhtes eriti tundlikud.

Me tunneme vaistlikult hirmu siia maailma saabudes ja see hirm jääb meisse püsima. Meie kehamällu jääb sügav kurbus ja leinatunne, kui me ei olnud armastusega siia ilma oodatud või ei saanud piisavalt emaarmastust. Päris-päris pisikesest peale ehitame endale vaistlikult kaitsemüüri, milleks on piiravad tuumuskumused,  „ellujäämisstrateegiad“ ja teatud käitumismustrid. Need hakkavad edaspidi mõjutama nii meie olemist kui meie kujunemist. Ühel hetkel me märkame, et ühiskonda sobitumise nimel anname hinnanguid nii endale kui teistele; tunneme häbitunnet, kui eristume massist ja süütunnet, kui meist on oodatud rohkemat kui oleme suutnud anda. Probleemide puhul loodame kellegi abile, sest oleme lakanud uskumast iseenda kõrgemasse väesse.

META-EFT on teraapiline protsess, mis tegeleb alateadliku vastupanu ja takistavate uskumustega, et võiksid taasavastada oma täieliku potentsiaali. META-EFT muudab neutraalseks emotsionaalsete löökide tõttu ajus hologrammina tardunud energia ja aitab neutraliseerida Sinu kehasse lukustunud hirmuenergia.

 

MIS ON 432 Hz TERVENDUS?

432 Hz helihargi kasutamine  toob kaasa väga tugeva lõõgastuse, vähendades ärevust ja valuaistinguid ning harmoniseerides iga viimset kui Sinu keharakku.

Vajadusel kasutame ka 528 Hz Solfeggio sagedust, mis on tõestatult tervendava toimega, parandades DNAd, aeglustades südamerütmi ja alandades vererõhku.

SEANSI KIRJELDUS

Seanss toimub istudes. Alustame lõdvestavast meditatsioonist, et saaksid parema ühenduse oma alateadvusega, kus asub keha mälu. Seejärel hakkame tegelema Sind hetkel kõige enam häiriva probleemiga. Protsessi käigus pöörad tähelepanu oma keha aistingutele seoses emotsioonidega, mida tervendame. Stimuleerime õrnalt teatud meridiaanide algus- ja lõpp-punkte, kasutades samal ajal mitmeid psühhoteraapilisi võtteid. Eesmärk on muuta negatiivne polaarsus positiivseks. Seansi lõpetuseks täidame Sinu keha võimsa positiivse laenguga, kasutades harmoniseerivaid helivõnkeid akupunktuuripunktidel.

KELLELE TEENUS SOBIB?

Ärevushäired ja kroonilised haigused

Minu juurde jõuavad sageli inimesed, kellel on ärevus- ja paanikahäired, sotsiaalne ärevushäire, kroonilised haigused, autoimmuunsed seisundid. Siit on abi saadud seletamatute valude, südamerütmihäirete, ärevushäirete, pideva stressi ja paljude muude füüsiliselt väljendunud probleemide korral.

Traumad ja emotsionaalsed mustrid

Kui Sul on elu jooksul juhtunud mõni trauma või tekitavad baasemotsioonid nagu nt hirm, viha, süütunne, üksindusetunne, kurbus või häbi, korduvaid käitumismustreid, siis on see teenus just Sulle! Sisemised tasakaalutused loovad soodsa pinnase krooniliste haiguste tekkeks, mistõttu ei tohiks emotsionaalseid blokeeringuid tähelepanuta jätta.

Haiguste juurpõhjuste väljaselgitamine

Teenus sobib ka juhul, kui Sinu elus on kõik justkui korras, kuid tervis veab alt. Kuna meie elu mõjutab epigeneetiliselt nii meie enda kasvukeskond juba alates looteeast, kui ka esivanemate eludes juhtunu, siis kõik probleemid ei pruugigi olla Sinu enda omad. Nad on aga energeetiliselt Sinu kehaväljas olemas ja uitnärvi kaudu võib aju saada signaale, mis kõigutavad meie sisemist tasakaalu. 

KLIENDIKOGEMUSED

Olen oma teraapia abil saanud aidata inimestel vabaneda südamerütmihäiretest, valudest, nahaprobleemidest, ärevushäiretest, pidevast väsimusest, sooleprobleemidest jm. Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest. Just nagu üks klient hiljuti ütles: "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!" 

PROBLEEMID, MILLE PUHUL MINU JUURDE TULLA

- Ärevushäired, ajuhägu, foobiad,

- Nahaprobleemid

- Kõrgvererõhktõbi, südamerütmihäired

- Seedesüsteemiga seotud probleemid

- Pidev väsimus, kurnatus, madal produktiivsus

- Unetus

- Valu või pingetunne jm aistingud kehas (tuimus, surin või torked)

- Iiveldus, peapööritus, pitsitustunne kõhus

- Liigsed muremõtted

- Mistahes kroonilised tervisehädad

 

TERAPEUDIST

Olen Fun & Zen Stuudio asutaja, grupitervenduste juhendaja ning terapeut.

Pärast tervenemist generaliseerunud ärevushäirest ja lapsepõlves alguse saanud sotsiaalsest foobiast, olen kõik järgnevad aastad pühendanud teiste aitamisele. Tean, mida tähendab hirm teadmatuse pärast seoses tervisehäiretega. Põhjaliku enesetäiendamise tulemusena on minu peamised töövõtted võimalik kokku võtta ühe sõnaga: neuromodulatsioon.

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT ja META-EFT teraapiat, metameditsiini ja hingamisteraapiat. Enesetäienduseks õppisin mitmeid teraapilisi tehnikaid nagu kraniosakraalteraapia, jooga Nidra, Peter Levine´i somaatiline kogemine, havening tehnika, Donna Edeni energiameditsiin jm. Olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Momendil õpin Tartu Ülikoolis eripedagoogikat, kus õppekavast moodustavad olulise osa ka meditsiin ja psühholoogia.

Mulle pakub suurt huvi närvisüsteemi toimimise ja epigeneetika uurimine. Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Soovin olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

MINU TEENUSED

Minu töövõtted on suunatud närvisüsteemi tervendamisele ja tasakaalustamisele, et saaks toimuda  neuromodulatsioon.

Soovitan alustada pulsidiagnostika põhimõttel terviseriskide testist, mille abil saame analüüsida sisemisi tasakaalutusi. Korduvate testide tulemusena saame jälgida enne/pärast seisu, et hinnata, kas Sulle määratud teraapia, ravi või elustiili muutus on olnud tulemuslik. LOE LÄHEMALT

Testi ohumärkide põhjal selgitan välja, kas Sul on vaja tegeleda pigem lühiajalise stressi maandamisega või vajad teraapilist lähenemist.

- Pikaajalise psühhoemotsionaalse stressi tervendamiseks on vaja tervendada (epigeneetilised) traumaatilised  sündmused, lapsepõlves kogetud hirmud, omandatud käitumismustrid ja uskumussüsteemid. Selleks kasutan väga tõhusat META EFT tehnikat ja 432 Hz (vajadusel 528 Hz) heliteraapiat. LOE LÄHEMALT

- Kui närvisüsteem on tasakaalust väljas lühiajaliselt või kui META EFT teraapias üles kerkinud teemadele oleks vaja lisaks sügavamat lahtilaskmise protsessi, soovitan energiateraapiat. LOE LÄHEMALT

 

Terapeudina olen lugematuid kordi kogenud, et tänase probleemi juured on lapsepõlves. Kusjuures probleemi olemus ei pruugi tänasele täiskasvanule enam üldse hirmutav tunduda. Meie sisemine laps ei erista alati hirmsaid juhtumeid ja lihtsalt hirmutavaid kogemusi. Kehamälus võivad need tekitada sarnase energeetilise blokeeringu.

Baashirmude tervendamine on väga soovituslik, et Sa ise ja järgmised põlvkonnad saaksid suguvõsasisestest korduvatest mustritest vabaks. Nõnda vabaneb ka aegade hämarusest pärit pinge ja valu, saad hakata täiel rinnal hingama ja külge tõmbama positiivseid elusündmusi.

Loodus on andnud meile võime oma biokeemiat ise mõjutada. Teraapia tulemusena võib haiguslik seisund oluliselt leeveneda või hoopis kaduda, sest keha asub oma tervenemisele ise kaasa aitama.

- Tasakaalustub uitnärv, mille kaudu toimub pidev emotsioone tekitavate impulsside edastamine alateadvusest ajju ja närvisüsteemi;

- Paraneb organite funktsioon ja terveneb meie teine aju ehk soolestik;

- Regulaarne teraapia aitab säilitada sisemise tasakaalu ja ennetada kroonilisi haigusi. 
 

HIND

Ca 1,5 tundi kestva seansi hind on 50 EUR.

2 tundi 60 EUR

Üle 2 tunni 75 EUR.

SOODUSPAKKUMINE

Kui teed ettemaksu SIIT, on hind sõltumata seansi pikkusest 50 EUR

3 SEANSI SOODUSPAKKUMINE

Soovin, et saaksid teraapiast maksimaalset kasu. Seetõttu pakun eriti soodsat võimalust:

3 teraapiakorda, sõltumata pikkusest, kokku VAID 135 EUR (45 EUR/kord).

Maksma saad minna SIIT

MENTORPROGRAMMI ERIPAKKUMINE

3 META-EFT seanssi + 2 enne/pärast terviseriskide testi    185 EUR

5 META-EFT seanssi või energiateraapia seanssi + 2 enne/pärast terviseriskide testi    275 EUR

 

PALUN BRONEERI AEG

 

Lisainfo saamiseks ja seansile registreerumiseks võta palun ühendust:

Reet Henn

funzenstuudio@gmail.com

Tel 51 88 550

 

 Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.