EMOTSIONAAL- JA FÜÜSILISE KEHA TERVENDUS

Ülimalt võimas ja transformatiivne tervendusseanss.
Evelin tajub, et just füüsiline keha on see, mis tahab hetkel suuremat tähelepanu ja tasakaalu ning Merlin keskendub emotsionaalkeha tervendusele.
Palun loe allolev sisukirjeldus läbi, et teaksid, mis Sind ees ootab ja kas just seda hetkel vajaksid.
 
Emotsionaalkeha tervendus
Suure osa oma elust elame emotsioonide pealt ja põhiselt. Emotsioonidel on väga suur osa suhtlemisel ja üksteise mõistmisel.
Kujuta nüüd ette enda keha, millel on erinevad kihid...ja üks nendest on emotsionaalkeha kiht. Selles kihis on kogemused, mille oled talletanud emotsioonide põhiselt. Püüa kinni esimene kogemus ja tunneta, mis emotsioone see Sinus tekitab? Sageli kipuvad pinnale tulema kogemused, mis närivad hinge ega lase vabalt hingata.
Kui oled aina kogunud aastate jooksul erinevaid emotsioone endasse, eriti negatiivseid, ja mitte puhastanud oma emotsionaalkeha, siis võibki see nagu kaev, hakata üle ajama. Lisaks ollakse igapäevaselt kokkupuutes ka teiste emotsionaalkehadega, mis meid igapäevaselt ümbritsevad. Kui olla vastuvõtlik, võib pahaaimamatult korjata endale midagi, mis ei kuulu tegelikult Sinule.

Emotsioonid mässavad tihti just naistel teatud aegadel (igakuine puhastus) mil kõik, mis seni ilusti kaane all mulksus, plahvatusega välja lendab. Kaob igasugune filter ja terve kuu jooksul kogunenud emotsioonid plahvatavad. Mina ütleksin seda nii, et naistel on see justkui emotsionaalkeha puhastus. Kuigi, olles tasakaalus, on võimalik väljendada ja puhastuda ka rahumeelselt ja mõõdukalt.
 
Füüsilise keha tervendus
Just praegu on õige aeg pöörata lisatähelepanu enda füüsilise keha tugevdamisele, et vastu minna külmemale ja pimedamale perioodile. See on toetav, terviklik ja põhjalik keha ettevalmistusseanss üleminekuks sügisele ning pimedamale perioodile. Samuti on see seanss keha aktiviseerimiseks ja tasakaalustamiseks, et inimese keha võtaks vastupanuta ja kergemini vastu uusi kõrgemaid energiaid, mida praegu kogu inimkonnale antakse. Läbides tugevaid transformatsioone igal kehatasandil, liigume inimese kõrgemasse vormi. See seanss aitab kehal kohaneda uute aktiveerimiste ja energiatega.
 
Mis seansil toimub?
Kui Sa tunned, et Sul on palju üleliigseid emotsioone, millega Sa ei suuda hakkama saada, siis ehk on aeg tulla meditatsioonile, mille käigus taastame emotsionaalkeha tasakaalu.
Kui Su sees on justkui võõrad tunded, siis oled samuti oodatud, sest võimalik, et puhastad kellegi teise emotsionaalkeha, eneselegi teadmata.
Kui Su sees on viha/solvumine ja tahaksid selle endast välja saada, siis, tasakaalustades emotsionaalkeha läbi meditatsiooni, on võimalik enda seisundit oluliselt paremaks muuta.
Seansi käigus tuled hetke, vabastades mõtted, kehapinged ja energeetilise prahi.
Taastub kogu keha energia, tugevneb immuunsussüsteem.
Liigud Sulle sobivale kehasagedusele, et seeläbi tugevdada keha vastupanuvõimet erinevatele bakteritele ning viirustele.
Võtad vastu kehauuendsui ja transformatsiooni.
Jah, meie nägemuses võiks see kõik nii olla, kuid kindlasti oled Sina see, kes annab endale lõplikult loa, kui palju oled valmis hetkel tasakaalu taastama. Luban, et anname endast parima, et läheksid peale meditatsiooni, naeratus näol, kergus hinges ja füüsilises kehas.
Meditatsiooni algus ja lõpp on juhendatud. Vahepealne aeg jääb kogemiseks, tunnetamiseks.
 

HIND

Osalustasu on 25€ koos isikliku vahendatud sõnumiga.
Isiklik sõnum tähendab seda, et vahendame Sulle info Sinu kõrgemalt olemuselt praegusesse hetke. Loeme Sinu energiavälja, mis hetkel on aktuaalne ja vajab tegelemist.
Iga inimese info ja vahendatud sõnum on erinev ning arusaadav vaid talle endale. Meie oleme vaid vahendaja ja teinekord Sinu enda peegel.
 

REGISTREERIMINE

Kui see kõik Sind kõnetas, anna oma huvist märku aadressil kuldenergiatuba@gmail.com või FB leht Kuldenergia tervendus postkasti. Seanss toimub piisava suurusega huvigrupi moodustumisel, mil lepitakse kokku kõigile sobiv toimumisaeg.


Kohtumiseni,
Merlin ja Evelin

 

 

JUHENDAJAD

Merlin Muru kohta saad lugeda tema kodulehelt: https://www.energiapai.com/
 
 
Evelin Vahtra (hinge toetaja ja potensiaalide avaja)
Olen tegelenud inimeste toetamisega üle 8 aasta. Läbinud erinevaid koolitusi ja praktikaid nagu nt Psühholoogia ABC, Reiki, Inglireiki, Universuse kursus, Kristallikursused, Osho kehapraktikad, IIKA kursuse meistritase, Methodraie kursus, Konstellatsioonide sissejuhatus jne. Seda kõike, et meenutada ja ennast rohkem tundma õppida ning aidata teisi. Samuti tuletanud meelde enda sisemisi iidseid tarkusi ja teadmiseid läbi elude. Olen olnud Tallinnas Rahulolu Keskuse, Kristallihaldjate, Kristallikooli ja Kuldenergia teraapiatoa üks loojatest. Teinud erinevaid toetavaid meditatsioone, töötubasid ja laagreid gruppidele ning abistanud eraseanssidega. Seanssidel kasutan toimivaid praktikaid, tingimusteta Puhta Allika valgussagedust, oma selgelttajusid, abilisi kristalle ja kristallvalguslampi. Alati kõik laheneb. Kõik algab meist endist - meie mõtetest, sõnadest ja tegudest.”
 
 
 
Armastust!