KRISTALLIREIKI JA GONGIÕHTU

PEAGI TULEMAS

Sellel erilisel õhtul on gongide võimsad helivibratsioonid ühendatud kristallide iidse tarkuse ning Reiki leebe ja armastava tervendusega.

  • Kristallid on imelised tervendajad nii kehalisel, emotsionaalsel kui ka hingelisel tasandil. Nende energia, võnkesagedus ja omadused aitavad vabastada kehas energeetilisi blokeeringuid ja lahustada füüsiliselt avaldunud haigusseisundit.

 

  • Reiki on universaalse elujõuenergia kanaldamine. Reiki leiab üles probleemide põhjused ja hakkab neid pehmelt lahustama. Ta täidab meie keha elujõuga, taastab hingelise tasakaalu, loob hea enesetunde ja vabastab pingetest.

 

  • Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

 

Kristalli- Reikit vahendab Kristalli-Reiki meister Evelin Kaunissaar.
Gongi- ja kristallhelikausihelide sügavalt tervendavate ja harmoniseerivate helide loojaks on gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse.


Osalemiseks registreeru kindlasti meili teel funzenstuudio@gmail.com

HIND 20 EUR kohapeal sularahas.

Palun anna oma osalemise soovist kindlasti teada, sest kohtade arv on piiratud.

 

Gongimeditatsioon koos kristallide tervendusega toimub lamades.
Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda.


Olete südamest oodatud! 

Tiina ja Evelin