SELG/KÕHT PALLITREENING

TUND ON HETKEL PAUSIL

 

Selg-kõht-tuhar üldtreening on tõhus võimlemine nii seljale kui korsetilihastele. Alustame kerge soojendusega püsti või matil, mõnikord masseerime selga palliga (massaaži v tennisepalliga). Kui keha soe, teeme matil harjutusi, mida oled võibolla kohanud pilatese tunnis, ehk oled neid kodus teinud või on füsioterapeut neid Sulle soovitanud. Teeme võimlemisharjutusi kogu kehale, tugevdame kõhulihaseid, seljalihaseid, tuharalihaseid ning kogu korsetti. Kõige lõpus lõõgastume ja rahuneme erinevate venitustega.

See treening on SULLE  kui sa soovid ennetada seljavalusid ning tugevdada oma seljalihaseid.

Tund sobib kõigile, ka neile, kes mõnda aega treeningust eemal olnud (tee kaasa lihtsalt nii palju kui täna jaksad). Tunni harjutuskava on üle vaadanud ja heaks kiitnud füsioterapeut Maarja Kivistik.

Tule ja naudi liikumist muusikaga, palliga, omas tempos või koos teistega!
Treening annab sulle serotoniini ja dopamiini, mis hoiavad hea tuju üleval. Treening annab su seljale liikuvust ja tugevust nii palju et võid isegi vabaneda seljavalust.

Tule ja tee oma seljale pai!

 

RIIETUS

Tule tundi mugavates spordiriietes ning sokkides või pehmetes jalanõudes.

HIND

Esimene proovitreening 4 eur
Ühekordne tasu 8 eur
4 korra tasu 30 eur
Arveldamine kohapeal sularahas.

 

REGISTREERUMINE

Palun teata oma tulekust aadressil: funzenstuudio@gmail.com 

 

 

TREENERIST

Mind  on  eneseareng  alati  huvitanud. Iga inimene võiks leida oma tee, mida mööda sammuma hakata (olgu selleks siis taimeteadus, käsitöö, autoremont, pilvede uurimine, sport, investeerimine...)

Kõiki tegevusi saab teha mõtestatult, laetuna loovast energiast või siis automaatselt, kellegi teise tarkuse ja reeglite järgi...

Mina olen iseennast otsinud ja leidnud ja vahel ka kaotanud  oma imelise õpetaja  Ralf Neemlaidi  rännakutel nii Eestis kui väljaspool.  Loen põnevat kirjandust, millest viimane lemmik  Anders Hanseni  „Tugev aju“. Füüsiline liikumine on minu jaoks alati tähtis olnud. Jooga avastasin umbes 15a tagasi, siis tegin hatha joogat ja natuke ka kundalini joogat. Hiljuti leidsin Pamela Marani, kelle käe all õppisin Vinyasa joogaõpetajaks. Hetkel tunnen, et just see joogastiil aitab mul elus edasi minna ning uusi eesmärke ja paremat elukvaliteeti saavutada.  Pilatese võimlemisega olen tegelenud iseseivalt kodus, käinud erinevates treeningutes, lugenud raamatuid.

Jagan kõike, mida ise olen kogenud ja õppinud erinevatel koolitustel ja rännakutel metsas.

Rõõmuga õpin ja arenen koos Sinuga tunnis :)

Monika